O nas

Vrtec Mali medvedki se nahaja v samostojni hiši z velikim vrtom na mirni lokaciji v Ljubljani na naslovu Ulica Prvoborcev 11, Bežigrad , v neposredni bližini osnovne šole Danile Kumar.
Vrtec nudi prostor za eno skupino prvega in eno skupino drugega starostnega obdobja , za malčke pa skrbijo izkušene kvalificirane vzgojiteljice in pomočnice vzgojiteljic. Za otroke je izbrano sodobno , udobno in varno pohištvo.Otroci se bodo v našem varstvu naučili veliko novih ter zanimivih stvari,saj se trudimo ponuditi čim bolj pester in zanimiv program.
Delovni čas vrtca je vsak delovni dan od ponedeljka do petka od 7.00 do 17.00 ure, po dogovoru pa je možno tudi varstvo čez vikend.

Vrtec mali Medvedki

Ulica Prvoborcev 11
Phone: 070 287 448

Za vse dodatne informacije o vpisu, prostih mestih, odpiranju vrtca nas lahko kontaktirate na mobi številko :

– 070 287 448 Direktor Lea Krkač
– 070 661 400 Vzgojiteljica Mojca Rožman
– 070 386 497 Pomočnica vzgojitelja Anita Abraham

Najdete nas

As a student, you are watching a video on a screen, and that makes it difficult to take notes and share them with your spy apps of spying.ninja/ classmates unless you want to go back to writing your notes on paper